Anasayfa $ Uncategorized $ Redogs Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Redogs Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

 

 

İçindekiler: İşlenmiş kümes hayvanları proteini, buğday irmiği, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, pastörize işlenmiş kuzu eti, pirinç, tuz, yucca özü, Probiyotik Mannan Oligo Sakkaritler.

VİTAMİNLER: Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vit.B1-B2-B3 (Niasin) B6 – B12 – B7 (biotin) – B9 (Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum, Pontatetan, Tanin

MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Analitik Bileşenler: Ham Protein, %26 Ham Yağ %15, Ham Kül %8, Ham Selüloz %3,5

Önerilen Tüketim Miktarı: 0,5-1 kg ağırlığında köpekler için 35-60gr – 2,5-3 kg ağırlığında köpekler için 100-130gr – 4-5 kg ağırlığında köpekler için 165-195gr – 6-7 kg ağırlığında köpekler için 220-250gr.

Redogs Kuzu Etli Yavru Köpek Maması özenle formüle edilmiştir. Mamaya, yukarıda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra köpeğinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Köpeğinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, cüssesine, aktivite derecesine göre ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarlarına göre düzenlenmiştir. Bu miktarları rehber alarak köpeğiniz için uygun olan miktarları günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına bölerek köpeğinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Unutmayın tüm diye değişiklikleri kademeli olmalıdır. Önerilen ağırlık ve tüketim miktarı etiketin üzerindedir.

Daha önce başka bir mama kullanıyorsanız; Redogs Kuzu Etli Yavru Köpek Maması’na kademeli olarak geçiş yapınız. İlk 2 gün %75 eski mamanız %25 Redogs, 3. ve 4. gün %50 eski mamanız %50 Redogs, 5. ve 6. gün %25 eski mamanız %75 Redogs, 7. günden sonra %100 Redogs. Üretim ve Son Tüketim tarihi paket üzerindedir. Parti numarası yerine geçer. Paket açıldıktan sonra ağzını kapatarak, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.